PL | EN

IPAK Spółka z o.o.

Producent  opakowań z tektury litej w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni osobę  na stanowisko:

Technolog Przygotowania Produkcji

Miejsce pracy : OPOLE (Chmielowice)

Opis stanowiska:

  • Opracowanie zleceń produkcyjnych od strony technologicznej
  • Wdrożenie produkcji nowych zamówień
  • Przygotowania ewidencji wyrobów
  • Przeprowadzanie prób wdrożeniowych dla nowych wyrobów i komponentów
  • Nadzór nad poszczególnymi etapami produkcji
  • Analizę rynku komponentów poligraficznych, dobór komponentów do danej produkcji
  • Prowadzenie, kontrolę i aktualizację ewidencji w systemie elektronicznym oraz dokumentacji papierowej związanej z procesem przygotowania produkcji
  • Aktywną komunikację z innymi działami firmy
  • Przygotowywanie analiz i zestawień
  • Kontakt z klientami w obszarze technologii, jakości i reklamacji
  • Kontakt z dostawcami komponentów i narzędzi w obszarze technologii, jakości i reklamacji.
  • Doradztwo technologiczne dla opiekunów klienta, handlowców
  • Przygotowanie dokumentów dla klientów: specyfikacje, deklaracje etc.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (poligrafia) bądź w trakcie studiów
  • Dobra znajomość chemii mile widziana
  • Umiejętność prowadzenia rozmów i ustaleń z klientami
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
  • Dobra znajomość obsługi programów graficznych
  • Odpowiedzialności, rzetelności i uczciwości
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację w obszarze zawodowym

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i efektów pracy
  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę
  • Ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę
  • Możliwość rozwoju zawodowego, kreowania i wdrażania nowych rozwiązań

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane aplikacje.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych) Dz. Ust Nr 133 poz. 883)