PL | EN

Cześć Studenci!

Szukamy zaangażowanych i ambitnych studentów, którzy chcieliby spędzić wakacje z nami w Amcor! Jesteśmy firmą działającą w branży poligraficznej, która oferuje nie tylko pracę, ale także świetne możliwości rozwoju zawodowego – w Polsce jak i na całym świecie. Nasza fabryka znajduje się w Łódzkiej Strefie Ekonomicznej na Nowym Józefowie.

Co oferujemy:

• Umowę o pracę i pełen pakiet benefitów w okresie od kwietnia do września,
  • Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w dynamicznym środowisku branży poligraficznej, zarówno w technologii druku rotograwiurowego jak i fleksograficznego.
  • Ścieżkę rozwoju w przyszłości od stanowiska pomocnika przez samodzielnego operatora, maszynistę rotograwiurowego aż do brygadzisty lub technologa – możliwości jest wiele, również w innych obszarach firmy.
  • Szansę na zdobycie cennych umiejętności i doświadczenia, które pomogą Ci w przyszłej karierze.

Poszukujemy kandydatów na różne stanowiska, w zależności od Twoich zainteresowań i umiejętności:

• Pomocnik operatora drukarki
  • Pomocnik operatora slittera (maszyny tnącej)
  • Kontrolera Jakości

Jeśli jesteś studentem pełnym energii, gotowym na nowe wyzwania, to czekamy na Ciebie w Amcor! Dołącz do naszego zespołu i razem stwórzmy coś niesamowitego!

Aby aplikować przejdź na stronę: Praca wakacyjna Amcor , lub wyślij swoje CV na adres: rekrutacje@amcor.com z dopiskiem #wakacje. Pamiętaj o podaniu preferowanego okresu pracy oraz stanowiska, na które aplikujesz.

Nie czekaj! Dołącz do nas i rozpocznij swoją przygodę w Amcor już teraz!

Z poważaniem,

Zespół Rekrutacyjny Amcor